Інформація
Пошук

Bamsic

Bamsic

Виробник дитячих іграшок TM Bamsic успішно працює в Україні понад 15 років. За ці роки компанія заслужила бездоганну репутацію, значно розширила асортимент товарів та поповнила клієнтську базу. Центральний офіс та основні виробничі потужності знаходяться на 7-му кілометрі Одеси.


 "Кльопа вантажівка" 121/2 "Bamsic"

90 грн.

 "Лопата велика" 0152 ЦІНА ЗА 5 ШТ "Bamsic"

200 грн.

 "Лопата велика" колір волошково-рожевий 0152 ЦІНА ЗА 5 ШТ "Bamsic"

200 грн.

 Іграшка дитяча "Каска" 117 "BAMSIC"

80 грн.

 Іграшка дитяча "Лійка №11 "Слоник" 0213 "BAMSIC"

100 грн.

 Іграшка дитяча "Позашляховик класичний малий військовий" 324 "BAMSIC"

240 грн.

 Іграшка дитяча "Самоскид Mati" порожній військовий 003/7 "BAMSIC"

370 грн.

 Іграшка дитяча "Самоскид Mati" порожній чорний 003/6 "BAMSIC"

370 грн.

 Іграшка дитяча "Трактор BAMS 0" 007/18 військовий "BAMSIC", в сітці

170 грн.

 Іграшки для ванни "Веселі каченята 8" 1255 "BAMSIC"

100 грн.

 Бетонозмішувач "Mini Matik" 002/3 "Bamsic"

70 грн.

 Відро "Квіточка -1" порожнє 012/4 "BAMSIC"

100 грн.

 Відро "Квіточка -2" набір 012/5 "BAMSIC"

150 грн.

 Відро "Квіточка -3" набір + лійка мал. 012/6 "BAMSIC"

170 грн.

 Відро "Квіточка" №4 + машина 012/12 "BAMSIC"

180 грн.

 Відро "Класік - 2" набір 012/8 "BAMSIC" сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки

120 грн.

 Відро "Класік - 3" набір + лійка мал. 012/9 "BAMSIC"

130 грн.

Показано з 1 по 18 із 266 (15 сторінок)

Асортимент товарів виробника Bamsic

Виробник Bamsic має в асортименті понад 100 видів якісних іграшок із пластмаси, орієнтованих на дітей віком від 3 років.

Умовно всі товари поділені на кілька категорій:

  1. Машинки та техніка. Ці іграшки припадуть до душі відчайдушним хлопчакам, які мріють стати гонщиками чи механіками. Дитячий транспорт в інтернет-магазині Бамсик включає великий товарний ряд мотоциклів, спецтехніки, легкових та вантажних автомобілів.
  2. Для найменших. Іграшки Бамсик (пірамідки, кубики, каталки) сприяють розвитку уваги, творчості, координації рухів і дрібної моторики у дітей.
  3. Спортивні товари призначені для активного веселого дозвілля дітей. До цієї категорії дитячих іграшок Бамсик входять м'ячі, обручі, скакалки, кеглі.
  4. Ігри, що розвивають.Іграшки повинні не тільки розважати дітей, але й навчати. Саме тому виробник Bamsic має в арсеналі широкий асортимент дитячих наборів для творчості, м'яких кубиків та книг, за допомогою яких малюки дізнаються про все на світі.
  5. Конструктори – улюблена іграшка хлопчиків та дівчаток. Серед товарів компанії популярні конструктори-пазли, контурні вироби, геометричні фігури.
  6. Ігрові набори для дівчаток включають дитячий посуд, різні модифікації кухонь, ляльки, лялькові будиночки та меблі. Ці іграшки вчать дбати про ближніх, вести домашнє господарство та бути справжньою маленькою леді.

Як вибрати іграшки Bamsic

Широкий товарний ряд дозволяє купити іграшки Bamsic для різної дитячої вікової категорії.

Діти з 3 до 6 років будуть раді музичній іграшці у формі тварини або птиці, машинці або ляльці.

З 7 до 10 років маленьких непосид надовго захопить складний конструктор з великою кількістю дрібних деталей, фігурки військових, радіокерований транспорт та різні настільні ігри.

Дітей віком від 11 до 13 років зацікавлять аксесуари для зайняття спортом, головоломки, шумові музичні іграшки.

При виборі іграшок важливо звертати увагу не на вартість товару, а якість матеріалів, форму, колір і навіть запах виробу.

Компанія Bamsic пропонує недорого якісні іграшки із пластмаси з додаванням безпечних барвників. В наявності є сертифікати якості та гігієнічні висновки. Асортимент товарів регулярно вдосконалюється та оновлюється.

Переваги купівлі товарів Bamsic

Купити товари Bamsic – отже, подарувати дитині море позитивних емоцій. Продукція відрізняється яскравим дизайном, високою якістю та доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні. Діють різні способи оплати, а також можливі закупки оптом із гнучкою системою знижок.

Іграшки Bamsic допомагають організувати дітям пізнавальне веселе дозвілля. Поспішайте замовити різні види дитячих товарів з нагоди свята чи кожного дня!